Altın Örümcek | Basın | Basın Bültenleri, Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur., Altın Örümcek, Web Ödülleri, Tasarım, İçerik, İnternet, Teknoloji, Organizasyon, DorukNet
14. ALTIN ÖRÜMCEK
ALTIN ÖRÜMCEK’TE HALK OYLAMASI VE FİNAL HEYECANI
Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde ikinci aşama olan grup değerlendirmeleri sona erdi. Jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategori bazında en yüksek puanı alan ve finale katılmaya hak kazanan projeler belli oldu. Jüri 4 – 24 Nisan tarihleri arasında yapacağı final değerlendirmeleri sonrasında her kategoride Altın Örümcek Web Ödülü alacak projeleri belirleyecek. Bu yıl 14.’sü gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Halk Oylaması www.altinorumcek.com üzerinden gerçekleştiriliyor.
14.ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!
Her yıl geleneksel olarak DorukNet tarafından gerçekleştirilen ve bu yıl 14.’sü düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri töreni, 02 Haziran 2016 Perşembe akşamı UNIQ Istanbul’da gerçekleştirildi. İnternetin Oscarları olarak da bilinen ve merakla beklenen ödül töreninde, 2015 yılının En İyi Web Sitesi Özel Ödülü canakkaleninevlatlari.com ile Kale Grubu’nun oldu.
14. ALTIN ÖRÜMCEK’TE 2. AŞAMA GRUP DEĞERLENDİRMELERİ BAŞLADI!
Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 21 Şubat’ta 1. aşama olan Ön Eleme sürecinin tamamlanmasının ardından, Grup Değerlendirmeleri süreci 1 Mart itibariyle başladı.
14. ALTIN ÖRÜMCEK İÇİN ÖN ELEME SÜRECİ TAMAMLANDI.
Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 18 Ocak itibariyle başlayan jüri Ön Eleme süreci 21 Şubat günü sonlandı.
14. ALTIN ÖRÜMCEK İÇİN DEĞERLENDİRMELER BAŞLADI!
Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 31 Aralık’ta başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından, Ön Eleme süreci 18 Ocak itibariyle başladı.
14. ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ İÇİN BAŞVURU ZAMANI!
DorukNet tarafından bu yıl 14.sü düzenlenecek olan, Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu Altın Örümcek Web Ödülleri için, başvurular 23 Kasım Pazartesi günü başladı. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde yeni eklenen kategorilerle birlikte, toplam 41 kategoride 2015 yılının internet teknolojileri alanındaki projeleri ve en iyi web siteleri ödüllendirilecek. 14. Altın Örümcek Web Ödülleri için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 23 Kasım – 25 Aralık 2015 tarihleri arasında www.altinorumcek.com web sitesinden gerçekleştirebilecek. Yarışma ile ilgili bilgilerin detaylı bir şekilde yer aldığı web sitesinde tüm verilere kolaylıkla erişilebiliyor.
14. ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİNE BAŞVURULAR TAMAMLANDI.
Bu yıl 14.sü düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri’ne başvurular yoğun ilgi ile tamamlandı. Yüzlerce projenin yarışacağı Altın Örümcek Web Ödülleri, 18 Ocak’ta başlayacak değerlendirme sürecinin ardından Haziran ayında ödüllerin dağıtılmasıyla son bulacak.
YEPYENİ KATEGORİLER İLE ZENGİNLEŞEN ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ BAŞLIYOR!
DorukNet tarafından bu yıl 14.sü düzenlenecek olan Altın Örümcek Web Ödülleri için başvurular 23 Kasım 2015 Pazartesi günü başlıyor. Bu yıl yepyeni kategorilerin eklendiği 14. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne Hizmet, Bireysel Blog ve Kurumsal Blog kategorilerine ek olarak, uzun zamandır heyecanla beklenen Mobil Uygulama kategorisi de dahil oluyor. Mobil Uygulama ana kategorisi altında, Hizmet, Haber, Alışveriş ve Bankacılık & Finans alt kategorileri ile birlikte toplam 41 kategoride, 2015 yılının internet teknolojileri alanındaki projeleri, mobil uygulamaları ve en iyi web siteleri ödüllendirilecek. 14. Altın Örümcek Web Ödülleri için başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını 23 Kasım - 25 Aralık 2015 tarihleri arasında www.altinorumcek.com adresinden gerçekleştirebilecek. Yarışma ve başvuru süreci ile ilgili tüm bilgilere, yine www.altinorumcek.com adresinden ulaşmak mümkün olacak.