Altın Örümcek | Ödül Töreni/Davetiye, Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur., Altın Örümcek, Web Ödülleri, Tasarım, İçerik, İnternet, Teknoloji, Organizasyon, DorukNet
ÖDÜL TÖRENİ/DAVETİYE
08 Kasım'da TİM Show Center’dayız!

29 kategoride toplam 1470 projenin yarıştığı 16. Altın Örümcek Web Ödülleri'nde, Jüri Değerlendirmeleri sonucu finale kalan 264 proje arasından kazananların açıklanacağı ödül töreni, 08 Kasım Perşembe günü Kaan Sekban'ın sunumuyla TİM Show Center'da yapılacak.


Tarih : 08 Kasım 2018 Perşembe
Mekan : TİM Show Center
19:00 : Kokteyl
20:00 : Kaan Sekban sunumuyla Ödül Töreni

Online Davetiye

Yarışmaya katılan tüm projeler davetiyelerini, başvurularını gerçekleştirdikleri üyeliklerle https://panel.altinorumcek.com adresi üzerinden giriş yaparak oluşturabilecektir.

Yönetim panelinizin sol menüsünde yer alan Davetiye Yönetimi sekmesinden Ekle butonuna tıklayarak sizden istenilen bilgileri giriniz. Bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak girlmesinin ardından davetiyeniz belirtmiş olduğunuz mail adresine ulaşacaktır. Mail adresinize ulaşan davetiyenizin çıktısının alınmasına gerek yoktur. Giriş isim kontrolüyla gerçekleşecektir. 

Tüm projeler için kontenjan dahilinde uygun bilet adedi belirlenmiştir. Özel durumlar için bilgi@altinorumcek.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.