Altın Örümcek | Ödül Töreni/Davetiye, Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur., Altın Örümcek, Web Ödülleri, Tasarım, İçerik, İnternet, Teknoloji, Organizasyon, DorukNet
ÖDÜL TÖRENİ/DAVETİYE
06 Kasım'da Grand Pera Emek Sahnesi'ndeyiz!

28 kategoride toplam 1469 projenin yarıştığı 17. Altın Örümcek Ödülleri'nde, Jüri Değerlendirmeleri sonucu finale kalan 245 proje arasından kazananların açıklanacağı ve 200 bini aşkın oyla belirlenen Halkın Favorileri'nin ödüllerinin takdim edileceği ödül töreni, 06 Kasım Çarşamba günü Gökhan Ünver'in sunumuyla Grand Pera Emek Sahnesi'nde yapılacak.


Tarih : 06 Kasım 2019 Çarşamba
Mekan : Grand Pera Emek Sahnesi
19:00 : Kokteyl
20:00 : Gökhan Ünver sunumuyla Ödül Töreni

Online Davetiye

Yarışmaya katılan tüm projeler davetiyelerini, başvurularını gerçekleştirdikleri üyeliklerle https://panel.altinorumcek.com adresi üzerinden giriş yaparak oluşturabilecektir.

Yönetim panelinizin sol menüsünde yer alan Davetiye Yönetimi sekmesinden Ekle butonuna tıklayarak sizden istenilen bilgileri giriniz. Bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak girilmesinin ardından davetiyeniz belirtmiş olduğunuz e-posta adresine ulaşacaktır. E-posta adresinize ulaşan davetiyenizin çıktısının alınmasına gerek yoktur. Giriş isim kontrolüyle gerçekleşecektir. 

Bu yıla özel olarak, Grand Pera Emek Sahnesi'nin salon kapasitesi sebebiyle, davetiyesi olmayan katılımcılar, maalesef ödül törenine alınmayacaktır. Bu konuda anlayışınızı rica ederiz. Özel durumlar için bilgi@altinorumcek.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.