Altın Örümcek | Basın | Basın Bültenleri | 14. Altın Örümcek, Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur., Altın Örümcek, Web Ödülleri, Tasarım, İçerik, İnternet, Teknoloji, Organizasyon, DorukNet
2015-11-13 10:00:00
YEPYENİ KATEGORİLER İLE ZENGİNLEŞEN ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ BAŞLIYOR!
DorukNet tarafından bu yıl 14.sü düzenlenecek olan Altın Örümcek Web Ödülleri için başvurular 23 Kasım 2015 Pazartesi günü başlıyor. Bu yıl yepyeni kategorilerin eklendiği 14. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne Hizmet, Bireysel Blog ve Kurumsal Blog kategorilerine ek olarak, uzun zamandır heyecanla beklenen Mobil Uygulama kategorisi de dahil oluyor. Mobil Uygulama ana kategorisi altında, Hizmet, Haber, Alışveriş ve Bankacılık & Finans alt kategorileri ile birlikte toplam 41 kategoride, 2015 yılının internet teknolojileri alanındaki projeleri, mobil uygulamaları ve en iyi web siteleri ödüllendirilecek. 14. Altın Örümcek Web Ödülleri için başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını 23 Kasım - 25 Aralık 2015 tarihleri arasında www.altinorumcek.com adresinden gerçekleştirebilecek. Yarışma ve başvuru süreci ile ilgili tüm bilgilere, yine www.altinorumcek.com adresinden ulaşmak mümkün olacak.
Altın Örümcek’te Geri Sayım Başladı!

23 Kasım 2015 Pazartesi günü adaylık başvurusu ile başlayacak Altın Örümcek Web Ödülleri süreci, 2016 yılının Haziran ayında 41 kategoride en iyi olan projelere, ödüllerinin verilmesi ile son bulacak. Başvuru süresinin bitiminden sonra bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyeleri Ön Eleme, Grup Değerlendirmeleri ve Final Değerlendirmeleri olmak üzere üç aşamalı olarak değerlendirme yapacaklar. Final Değerlendirmeleri sonucunda jürinin oyları ile belirlenmiş olan ödül sahipleri düzenlenecek olan ödül gecesinde açıklanacak.

Organizasyonda bu yıl da Halk oylamasına katılmak isteyen internet kullanıcıları 4 - 24 Nisan 2016 tarihleri arasında organizasyonun resmi web sitesini ziyaret ederek oylama hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecekler.
İNDİR