Altın Örümcek | Basın | Basın Bültenleri | 15. Altın Örümcek, Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur., Altın Örümcek, Web Ödülleri, Tasarım, İçerik, İnternet, Teknoloji, Organizasyon, DorukNet
2017-05-12 11:05:55
15. ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ HEYECANI, YEPYENİ KONSEPTİ VE KATEGORİLERİYLE BAŞLADI!
DorukNet tarafından düzenlenen ve dsm group tarafından gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde son başvuru tarihi 7 Temmuz'a kadar uzatıldı.
Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan yarışma, 15. yılına özel Altın Örümcek Sitesi konsepti ile eski komşuluk ilişkilerine mizahi göndermeler yaparken, etkinlik gününü de bu bağlamda “Altın Günü” olarak adlandırıldı.

Tüm sektörün hep birlikte bir sitede, sımsıkı komşuluk ilişkileri içinde yaşadığını temsil eden Altın Örümcek Sitesi, 15. yılın unutulmaz anlarını hatırlatacak olmasının yanısıra, yarışmanın sektörü bir arada tutan geleneksel yapısını da vurguluyor.

14 yılda 40 bine yakın başvurunun değerlendirildiği Altın Örümcek Web Ödülleri’ne başvurular 22 Mayıs’ta başladı.

Altın Örümcek Kategorileri Yenilendi!

Geçtiğimiz yıl mobil uygulamalara yönelik projeleri ödüllendirmek için uzun yıllardır heyecanla beklenen Mobil Uygulama kategorisi, Alışveriş, Bankacılık & Finans, Haber ve Hizmet olmak üzere 4 ayrı kategoride yerini almış, proje sahipleri tarafından büyük ilgi görmüştü. Bu yıl da internet teknolojileri alanındaki eğilimlere göre yepyeni kategoriler eklendi. Web sitelerinin başvuru yapabileceği Moda & Güzellik ile Portal & Haber kategorilerine ek olarak, mobil uygulamaların başvuru yapabileceği Mobil Uygulama - Oyun & Eğlence ile birlikte toplam 34 kategoride, 2016 yılının en iyi mobil uygulamaları ve web siteleri ödüllendirilecek.

Altın Örümcek Web Ödülleri hakkında en son haberleri almak için e-bülten kaydınızı oluşturmayı unutmayın.