Altın Örümcek | Basın | Basın Bültenleri | 17. Altın Örümcek, Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur., Altın Örümcek, Web Ödülleri, Tasarım, İçerik, İnternet, Teknoloji, Organizasyon, DorukNet
2019-04-24 10:04:36
ALTIN ÖRÜMCEK ÖDÜLLERİ YENİ KATEGORİLERİYLE VE HEYECANIYLA 29 NİSAN’DA BAŞLIYOR!
DorukNet & Etsmice tarafından gerçekleştirilecek olan 17. Altın Örümcek Ödülleri için başvurular 29 Nisan’da başlıyor.

Bu yıl 17’nci kez düzenlenen, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin başarısını resmileştiren, potansiyel yatırımcılara ulaşmasını sağlayan, Türkiye’deki ilk ve tek gelenekselleşmiş bağımsız bir organizasyon olan Altın Örümcek Ödülleri, 29 Nisan itibariyle başlıyor. 17 yıldır sayısız başarılı projeyi hayata geçiren proje sahiplerini ödüllendirme ve farklı projelerin duyurulmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen Altın Örümcek Ödülleri, bu yıl markaların kurumsal iletişim, dijital pazarlama ve marka temsilcilerini; ajansların ise yaratıcı tasarımcıları, kod geliştiricileri ve proje yöneticilerini 17’nci kez onore edecek.

17. Altın Örümcek Ödülleri’nde “Erken Başvuru” döneminden faydalanmak isteyen katılımcılar, 29 Nisan 2019 – 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında www.altinorumcek.com adresi üzerinden başvuru yapabilecekler. “Başvuru Dönemi” ise 20 Mayıs 2019 – 21 Haziran 2019 tarihleri arasında olacak. “Normal Başvuru” dönemiyle birlikte 21 Haziran 2019 tarihine kadar, toplam 31 kategoride tüm proje sahiplerinin başvuruları kabul edilecek.

YENİ KATEGORİ “DİJİTAL PAZARLAMA”

Proje sahipleri tarafından büyük ilgi gören ve heyecanla beklenen kategorilere, bu yıl “Dijital Pazarlama” ana kategorisi eklendi. Katılımcılar, Dijital Pazarlama kategorisi altında Online Reklam, E-posta Pazarlama ve Entegre Kampanya kategorilerinden başvuru yapabilecekler. Altın Örümcek Ödülleri bu yıl toplam 31 kategoride, alanında uzman birbirinden değerli jüri üyeleri ile proje sahiplerini ödüllendirmeyi bekliyor. Katılımcılar yeni eklenen kategorilerle ilgili detaylı bilgiye www.altinorumcek.com adresinden ulaşabilirler.

ERKEN BAŞVURU DÖNEMİ 

Altın Örümcek Ödülleri’nde bu yıl ilk kez “erken başvuru” dönemi uygulanacak. Tüm kategoriler için tek fiyat uygulamasıyla birlikte, “Erken Başvuru” dönemi olan 29 Nisan 2019 – 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında katılımcılar, başvurularını %20 indirimle yapabilecekler. “Erken Başvuru” döneminin ardından, “Normal Başvuru” dönemi 20 Mayıs 2019 – 21 Haziran 2019 tarihleri arasında olacak.

Altın Örümcek Ödülleri, Ekim ayı içerisinde düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.