Haberler

Altın Örümcek Sektöre Değer Katmaya Devam Ediyor

Geleneksel Altın Örümcek Ödülleri ile web dünyasının en iyilerini belirleniyor! Dijital, reklam ve sosyal sorumluluk projeleri, internet dünyasının yeni trendlerini belirleyecek çalışmalar ve çok daha fazlası Altın Örümcek ile hak ettiği değere kavuşuyor. Türkiye’nin önde gelen markaları için hazırlanmış en profesyonel çalışmalardan girişimcilerin sektöre merhaba dedikleri amatör projelere kadar pek çok farklı alanda verilen ödüller; web içeriği üreticilerine prestij ve yeni bir gelecek vadediyor. 

Sektöre Yön Veren Altın Örümcek’i Keşfet! 

2002 yılından bu yana geleneksel olarak düzenlenen Altın Örümcek; sektörün parlayan yıldızlarını belirleyerek geleceğe yön veriyor. Web teknolojileri, dijital pazarlama ve iletişim alanında çığır açan işlerin ödüller ile buluştuğu bu dev organizasyon sektöre değer katmaya devam ediyor. Sosyal medya reklamları, yaratıcı kampanyalar, uygulamalar ve daha pek çok farklı alanın bulunduğu yarışma; erişilebilirlik, özgünlük, teknik alt yapı gibi kriterler üzerinden değerlendirmeye alınan çalışmalardan oluşuyor. Başvuruların ardından ilgili çalışmalar jüri sürecine giriyor ve bu yolla sektörün öne çıkan projeleri kullanıcı ve firmalar ile buluşuyor. Jüri tarafından yapılan değerlendirmelerle Finale kalan her proje halk oylamasına sunuluyor ve oylama sonucu her kategoride, Halkın Favorileri belirleniyor. Ayırıca finale kalan her proje   “Engelsiz Erişim Grubu” tarafından da değerlendirilmekte ve En Erişilebilir Web ve Mobil projeleri de belirleniyor. 

Sen de Bu Eşsiz Deneyimin Parçası Ol!

Reklam, iletişim ve bilişim dünyasının en önemli adımlarına tanıklık edeceğin bu serüvenin bir parçası olmak ister misin? Dijital çağın en önemli gelişmelerini yakalamak ve web dünyasının en iyi projelerini keşfetmek için sen de prestijli 19. Altın Örümcek Ödülleri’ni takip edebilirsin. Sektörün yükselen değerleri ile tanışarak internet teknolojilerini yakından izleme fırsatına kavuşabilirsin.