Sonuçlar

En İyi Web Sitesi

Yemeksepeti yemeksepeti.com

  • Yemek Sepeti

1.

Bilim

Gen Bilim genbilim.com

  • Gen Bilim

1.

Matematik Dosyası matematikdosyasi.com

  • Matematik Dosyası

2.

Uçuş Kulesi ucuskulesi.com


3.

Eğitim

A Kampus akampus.com

  • akampus.com

1.

Mezun.com mezun.com

  • Mezun.com

2.

Okulum.net okulum.net


3.

E-Ticaret

Yemeksepeti yemeksepeti.com

  • Yemek Sepeti

1.

Hepsiburada.com hepsiburada.com


3.

Finans

Garanti Bankası garanti.com.tr

  • Garanti Bankası

1.

Gedik Yatırım gedik.com


2.

Para Garanti paragaranti.com

  • Garanti Bankası

3.

Finansal Servisler

Garanti Bankası garanti.com.tr

  • Garanti Bankası

1.

Global Menkul Değerler global.com.tr


2.

Gedik Yatırım gedik.com


3.

Genel Portallar

Mynet mynet.com

  • Mynet

1.

İstanbul.com istanbul.com


2.
3.

Haber

Gazetem.net gazetem.net

  • gazetem.net

1.

Habertürk haberturk.com


2.

Mynet Haber haber.mynet.com

  • Mynet

3.

Kamu Kurumu

İBB ibb.gov.tr

  • İBB

1.

Ankara Emniyet ankaraemniyet.gov.tr

  • Ankara Emniyet

2.

İETT iett.gov.tr

  • İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri

3.

Medya & Eğlence

Babylon babylon.com.tr

  • Bayblon

1.
2.

Zaplayın.com zaplayin.com


3.

Mizah

Grafi2000 grafi2000.com

  • Grafi2000

1.

Ahmet Altay ahmetaltay.com


2.
3.

Müzik

Muzik Kutusu muzikkutusu.com


1.
2.
3.

Otomobil

DOD Otomobil İlanları dod.com.tr

  • DOD

1.

Motorsiklet.net motosiklet.net


2.

Türkiye F1 turkiyef1.com


3.

Otomotiv

Ford Türkiye ford.com.com.tr

  • Ford

1.

Kosifler kosifler.com.tr

  • Kosifler

2.

Mazda mazda.com.tr

  • Mazda

3.

Oyun

Koala.com koaka.com


1.

Hit Oyun hitoyun.com


2.

Ava Türk avaturk.com


3.

Pazarlama ve İletişim

Bülten Plus bultenplus.com

  • Bülten Plus

1.

Crema crema.com.tr

  • Crema Creative Management

3.

Perakendecilik & Mağazacılık

Çarşı carsi.com.tr

  • Çarşı

1.

Sağlık

Kan Bankası kanbankasi.gen.tr

  • Kan Bankası

1.

Ailem.com ailem.com


2.

Revir.com revir.com


3.

Sağlık & İlaç

Acıbadem Hastanesi acibademhastanesi.com

  • Acıbadem Hastanesi

1.

Ertesi Sabah ertesisabah.com


2.

Servis

Yemeksepeti yemeksepeti.com

  • Yemek Sepeti

1.

Sikayetvar.com sikayetvar.com


2.

Siberalem.com siberalem.com


3.

Seyahat & Turizm

Book In Turkey

  • Book In Turkey

1.

Small Hotels Turkey smallhotels.com.tr


2.

Sonfiyat.com sonfiyat.com


3.

Sinema

Sinema.com sinema.com

  • Sinema.com

1.

BeyazPerde beyazperde.com


2.
3.

Sivil Toplum Kuruluşu

Deniz Feneri Derneği denizfeneri.org.tr

  • Deniz Feneri Derneği

1.

Abig.org.tr abig.org.tr


2.

Tüketiciler Birliği tuketiciler.org

  • Tüketiciler Birliği

3.

Spor

Ajans Spor ajansspor.com


1.

Turkey and Golf turkeyandgolf.com


2.

Sanal Başkan sanalbaskan.com


3.

Telekomünikasyon

Turkcell turkcell.com.tr

  • Turkcell

1.
2.

Mobil Kuşak mobilkusak.com


3.

Topluluk

İtiraf.com itiraf.com


1.

Sikayetvar.com sikayetvar.com


2.

Mobil Kuşak mobilkusak.com


3.

Yaratıcı Servisler

İmago Studios imagonewmedia.com

  • İmago Studios

1.

Ahmet Altay ahmetaltay.com


2.

Kırmızı Kalem kirmizikalem.com


3.

Yiyecek & İçecek

Pınar Mutfağı pinarmutfagi.com

  • Pınar

1.
2.
3.

Yaşam Tarzı

İstanbul.com istanbul.com

  • istanbul.com

1.
2.

Dancentrum dancentrum.com


3.

Jüri Teşvik Ödülleri

Bahçeşehir Üniversitesi ogrenci.bahcesehir.edu.tr

  • Bahçeşehir Üniversitesi

Filmin Sonu filminsonu.gen.tr

  • Filmin Sonu

Meteor meteorg.gov.tr

  • Meteoroloji Genel Müdürlüğü

Öğretmenler Sitesi ogretmenlersitesi.com

  • Öğretmenler Sitesi

Padok F1 padokf1.com

  • Padok F1

Sigarayibirak.com sigarayibirak.com

  • Sigarayibirak.com

Terapistim.com terapistim.com

  • Terapistim.com

Türk Eğitim Vakfı tev.org.tr

  • Türk Eğitim Vakfı

Vodaco vodaco.com

  • Vodaco