Sonuçlar

En İyi Web Sitesi

VOB Nedir? vobnedir.com

  • Vadeli İşlem ve Opsiyon

  • iGOAİMALATHANE
1.

En Erişilebilir Web Sitesi

HSBC Bank A.Ş. hsbc.com.tr

  • HSBC Bank A.Ş.

1.

Advergame

Herşeyi Bilen Kadın herseyibilenkadin.com

  • Unilever Lipton

  • Rabarba
1.

Tuborg unbrandedlandingpage.com

  • Tuborg

  • Rabarba
2.

Yeniseri.com yeniseri.com

  • Mey İçki

  • C-Section
3.

Az Tuşlu Piyano aztuslupiyano.com

  • Türk Ekonomi Bankası

  • C-Section
HF

Banner

Yeni Rakı csdlab.com

  • Mey İçki

  • C-Section
1.

Turkcell unbrandedlandingpage.com

  • Turkcell

  • Rabarba
2.

Ülker Dankek unbrandedlandingpage.com

  • Ülker Dankek

3.

Fishcard fishcard.com.tr

  • Akbank

  • Turkline
HF

Bilgi Teknolojileri Donanım & Yazılım

Proj-e.com proj-e.com

  • Proje Bilgisayar Yazılım

1.

Programlar.com programlar.com

  • Pckolog Bilgisayar Hizmetleri

2.

CSSADDONS cssaddons.com

  • Cssaddons

3.

Programlar.com programlar.com

  • Pckolog Bilgisayar Hizmetleri

HF

Blog

Tarih ve Medeniyet tarihvemedeniyet.org

  • Tarih ve Medeniyet

1.

Kelimeler Benim kelimelerbenim.com


2.

Snoweggs snoweggs.com

  • Snoweggs

3.

Tarih ve Medeniyet tarihvemedeniyet.org

  • Tarih ve Medeniyet

HF

Çevrimiçi Bankacılık

Garanti Bankası garanti.com.tr

  • Garanti Bankası

  • Ping Digital
1.

HSBC Bank A.Ş. hsbc.com.tr

  • HSBC Bank A.Ş.

3.

Türkiye Ekonomi Bankası teb.com.tr

  • Türk Ekonomi Bankası

  • C-Section
2.

Eğitim & Okul & Öğrenci

Garantili Kariyer garantitalentcamp.com

  • Garanti Bankası

  • MadeByCat
1.

Vitamin Öğretmen vitaminogretmen.com

  • SEBİT Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş

  • Positive a Digital Approach
2.

Modafen modafen.com.tr

  • Modafen İlköğretim Okulu

  • Primeart
3.

Asosindex asosindex.com

  • Yedirenk Teknoloji Yazılım

  • Pleksus Bilişim Teknolojileri
HF

Eğlence ( Radyo & TV & Oyun & Bahis & Müzik )

Fizy.com fizy.com

  • Fizy media co.

1.

Bilyoner.com bilyoner.com

  • Bilyoner.com

  • Beezone
2.

CNBCE.COM cnbce.com

  • Doğuş Yayın Grubu

3.
HF

E-Ticaret ( Servisler )

Hepsiburada.com hepsiburada.com

  • Hepsiburada.com

1.

Markafoni.com markafoni.com

  • Vipindirim A.Ş.

2.

Limango limango.com.tr

  • Limango

3.

E-Bebek e-bebek.com

  • E-Bebek

HF

Etkinlik & Kültür Sanat

Akbank Sanat akbanksanat.com

  • Akbank Sanat

  • MadeByCat
1.

Babylon babylon.com.tr

  • Bayblon

  • Manadigital
2.

Borusan Kültür Sanat bksm.magiclick.net

  • Borusan Kültür Sanat

  • MagiClick Digital
3.

Ekavart TV ekavart.tv

  • Uluslararası Sanat Tanıtım Limited Şirketi

HF

Finansal Servisler (Bankacılık & Finans)

VOB Nedir? vobnedir.com

  • Vadeli İşlem ve Opsiyon

  • iGOAİMALATHANE
1.

Akbank akbank.com

  • Akbank

  • Turkline
2.

Garanti Mortgage garantimortgage.com

  • Garanti Bankası

  • Nexum
3.

Türkiye Ekonomi Bankası teb.com.tr

  • Türk Ekonomi Bankası

  • C-Section
HF

Gayrimenkul ( GYO ve Emlak Siteleri )

Varyap Meridian akbanksanat.com

  • Varyap Meridian

  • Trafo
1.

Escana. Regnum escana.regnum.com.tr

  • Regnum A.Ş.

  • Nexum
2.

Kelebekler Vadisi kelebeklervadisi.com.tr

  • Mimart Yapı

  • Galya
3.

Varyap Meridian akbanksanat.com

  • Varyap Meridian

  • Trafo
HF

Gıda

Knorr knorr.com.tr

  • Unilever

  • Adinteractive
1.

Ruffles ruffles.com.tr

  • Frito Lay Türkiye

  • Wanda Digital
2.

Mey İçki Sanayi ve TİC A.Ş. mey.com.tr

  • Mey İçki Sanayi ve TİC A.Ş.

  • Adinteractive
3.

Knorr knorr.com.tr

  • Unilever

  • Adinteractive
HF

Gurme (Cafe/Rest./Bar/Şarap/Gece Mekanları)

Karakol Restaurant karakolrestaurant.com

  • Kenet Ulus.Turizm Org., Feriye Lokantası

  • Zadaca Dijital Medya
1.

Kuki kuki.com.tr

  • Üner Grup

  • Ankara Medya Hizmetleri
2.

Olmeca olmeca.com.tr

  • Pernord Ricard

  • Beezone
3.

Karakol Restaurant karakolrestaurant.com

  • Kenet Ulus.Turizm Org., Feriye Lokantası

  • Zadaca Dijital Medya
HF

Haber

NTVMSNBC ntvmsnbc.com

  • Doğuş Yayın Grubu

1.

Anadolu Ajansı aa.com.tr

  • Anadolu Ajansı

2.

Superonline superonline.com

  • Superonline

  • EFabrika
3.

Superonline superonline.com

  • Superonline

  • EFabrika
HF

Kamu Kurumu

Dolmabahçe dolmabahce.gov.tr

  • TBMM Milli Saraylar

  • Çete Interactive
1.

Beyoğlu Ajandası beyogluajandasi.com

  • Beyoğlu Belediyesi

  • LuckyEye
2.

İstanbul Arkeoloji istanbularkeoloji.gov.tr

  • Türsab

  • MadeByCat
3.

Anadolu Ajansı aa.com.tr

  • Anadolu Ajansı

HF

Kurumsal Web Sitesi

Turkish Airlines thy.com

  • Türk Hava Yolları

  • Medyasoft
1.

İstanbuldoors Group istanbuldoors.com

  • İstanbuldoors Group

  • C-Section
2.

Garanti Emeklilik garantiemeklilik.com.tr

  • Garanti Bankası

  • Pixelplus
3.

Finansbank finansbank.com.tr

  • Finansbank

  • MagiClick Digital
HF

Mikrosite

VOB Nedir? vobnedir.com

  • Vadeli İşlem ve Opsiyon

  • iGOAİMALATHANE
1.

En Parlak Gece enparlakgece.com

  • Arçelik

  • C-Section
2.

Kirildim.com kirildim.com

  • GNL Entertaiment

  • iGOAİMALATHANE
3.

Kirildim.com kirildim.com

  • GNL Entertaiment

  • iGOAİMALATHANE
HF

Moda & Tekstil & Aksesuar & Kozmetik

Naked.com naked.com.tr

  • Unitim Marka Mağazacılık

  • iGOAİMALATHANE
1.

Dqmane Tekstil dqmane.com

  • Dqmane Tekstil

  • Proj-e
2.

Hotiç hotic.com.tr

  • Hotiç

  • Beezone
3.

Giymix.com giymix.com

  • Giymix.com

  • Sitex
HF

Otomotiv

Binek Araç binekarac.vw.com.tr

  • Volkswagen

  • Pixelplus
1.

Fiat Doblo fiatdoblo.com.tr

  • Tofaş

  • Pure New Media
2.

Madeinvoden madeinvoden.com

  • Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.

  • Voden
3.

Jaguar Turkey jaguarturkey.com

  • Ortaklar Otomotiv

  • Smartis
HF

Perakendecilik & Mağazacılık

Samsung Beyaz samsungbeyaz.com

  • Samsung Electronics Türkiye

  • McCann Ericksson
1.

IKEA ikea.com.tr

  • Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama

  • iSection Internet Services Company
2.

Buzdan Heykeller buzdanheykeller.com

  • Arçelik

  • C-Section
3.

IKEA ikea.com.tr

  • Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama

  • iSection Internet Services Company
HF

Portal

İstanbul.com istanbul.com

  • İstanbul Kominikasyon Yayıncılık Reklam

  • Adinteractive
1.

GNCTRKCLL gnctrkcll.turkcell.com.tr

  • Turkcell

  • EFabrika
2.

TTCOCUK.COM ttcocuk.com

  • Türk Telekom

  • Manadigital
3.

İste Kobi istekobi.com.tr

  • Türkiye İş Bankası

  • MagiClick Digital
HF

Reklam & PR & İnteraktif Ajans Siteleri

AG Event ag-event.com

  • AG Event

  • iGOAİMALATHANE
1.

MVNDigital mvmdigital.com

  • MVNDigital

  • MVNDigital
2.

Umay, Creative Packaging creativepackaging.web.tr

  • Umay, Creative Packaging

  • Zadaca Dijital Medya
3.

Ersop Group LTD. ŞTİ. ersopgroup.com

  • Ersop Group LTD. ŞTİ.

HF

Sağlık

Rota Virüsü rotavirusu.com

  • Glaxo Smith Kline

  • MagiClick Digital
1.

Acıbadem Sağlık Grubu web-dev.istanbul.pompaa.com

  • Acıbadem Sağlık Grubu

  • Gri Creative
2.

Taylan Kümeli taylankumeli.com

  • Taylight

  • Orbit
3.

Doktoragit.com doktoragit.com

  • doktoragit.com

HF

Seri İlan & Kariyer & İK Siteler

Kariyer.net kariyer.net

  • Kariyer.net Elektronik Yayıncılık AŞ

1.

Secretcv.com secretcv.com

  • Secrettv.com

2.

KariyerGenç web-dev.istanbul.pompaa.com

  • Kariyergenç İnsan Kaynakları

3.

Kaynagiminsan.com kaynagiminsan.com

  • Kaynagiminsan.com

  • URBSZ
  • Urban Interactive
HF

Sigortacılık

Garanti Emeklilik garantiemeklilik.com.tr

  • Garanti Bankası

  • Pixelplus
1.

Ergo İsviçre ergoisvicre.com.tr

  • Ergo Grubu Holding A.Ş.

  • MadeByCat
2.

Garanti Emeklilik garantiemeklilik.com.tr

  • Garanti Bankası

  • Pixelplus
HF

Sivil Toplum Organizasyonları / Sosyal Sorumluluk

Kardeşini Seç kardesinisec.com

  • Kardeşini Seç

  • Urban Interactive
1.

Bende Bende bendebende.org

  • Fortis Bank

  • MagiClick Digital
2.

Garanti Çevreci Kobi garanticevrecikobi.com

  • Garanti Bankası

  • Ping Digital
3.

TEB Kobi TV tebkobitv.com

  • Türk Ekonomi Bankası

  • Vodaco
HF

Spor

NTV Spor ntvspor.net

  • Doğuş Yayın Grubu

1.

İddaa.com iddaa.com

  • İddaa.com

  • Gazeteport
2.

MarsAthletic marsathletic.com

  • Mars Sportif Tesisler İşletmeciliği A.Ş.

  • Artechin Production
3.

MarsAthletic marsathletic.com

  • Mars Sportif Tesisler İşletmeciliği A.Ş.

  • Artechin Production
HF

Telekomünikasyon

TTNET ttnet.com.tr

  • Türk Telekom

  • Manadigital
1.

Turkcell turkcell.com.tr

  • Turkcell

  • Nexum
2.

Vodafone 1 Numara vodafone1numara.com

  • Vodafone Türkiye

  • Voden
3.

Superonline superonline.net

  • Superonline

  • EFabrika
HF

Topluluk / Sosyal İletişim

Blogcu.com blogcu.com

  • Noktacom Medya

1.

Yobombo.com yobombo.com


  • Turuncu Yazılım Ltd. Şti.
2.

Sinemalar.com sinemalar.com

  • Sinemalar.com

  • Noktacom Medya
3.

Tipeez.com tipeez.com

  • Hürriyet

HF

Turizm & Seyahat

Sonfiyat.com sonfiyat.com

  • Sondakika ve Sonfiyat Elektronik Ticaret

1.

Flypgs flypgs.com

  • Pegasus

  • MagiClick Digital
2.

Ecologic-travel.com ecologic-travel.com

  • Ekolojik Seyahat Turizm Ticaret Ltd. Şti.

  • Dreams&Bytes
3.

ISG sabihagokcen.aero

  • İstanbul Sabiha Gökçen

  • Mindhours
HF

Ünlü Siteleri

Yalın Online yalinonline.com

  • Y Prodüksiyon

  • Zadaca Dijital Medya
1.

Muebbet Muhabbet mmm.muebbetmuhabbet.com

  • Muebbet Muhabbet

  • Galen Interactive
2.

Özgün ozgunonline.com

  • GNL Entertaiment

  • Digimind
3.

Yalın Online yalinonline.com

  • Y Prodüksiyon

  • Zadaca Dijital Medya
HF

Üretim & Sanayi

Efes Pilsen efespilsen.com.tr

  • Efes Pilsen

  • Pixelplus
1.

Komili komili.com.tr

  • Ülker

  • Wanda Digital
2.

Kırlangıç kirlangic.com.tr

  • Ana Gıda

  • Primeart
3.

Çitliyo.com citliyo.com

  • Peyman Kuruyemiş

  • Galya
HF

Yaşam

İstanbul.com istanbul.com

  • İstanbul Kominikasyon

  • Adinteractive
1.

Kayrawine Center kayrawinecenter.com

  • Mey İçki Sanayi ve TİC A.Ş.

  • Neobiz
2.

Bmwrider Academy bmwrideracademy.com

  • Borusan Otomotiv

  • Smartis
3.

Mia Posta mia-posta.com

  • Miaposta İnternet ve Yayıncılık Hizmetleri

  • GKistanbul
  • Disual
HF