Sonuçlar

En İyi Web Sitesi

VOB Nedir? vobnedir.com

  • Vadeli İşlem ve Opsiyon

1.

En Erişilebilir Web Sitesi

HSBC Bank A.Ş. hsbc.com.tr

  • HSBC Bank A.Ş.

1.

Advergame

Herşeyi Bilen Kadın herseyibilenkadin.com

  • Unilever Lipton

1.

Yeniseri.com yeniseri.com

  • Mey İçki

3.

Az Tuşlu Piyano aztuslupiyano.com

  • Türk Ekonomi Bankası

HF

Banner

Yeni Rakı csdlab.com

  • Mey İçki

1.

Ülker Dankek unbrandedlandingpage.com

  • Ülker Dankek

3.
HF

Bilgi Teknolojileri Donanım & Yazılım

Proj-e.com proj-e.com

  • Proje Bilgisayar Yazılım

1.

Programlar.com programlar.com

  • Pckolog Bilgisayar Hizmetleri

2.

CSSADDONS cssaddons.com

  • Cssaddons

3.

Programlar.com programlar.com

  • Pckolog Bilgisayar Hizmetleri

HF

Blog

Tarih ve Medeniyet tarihvemedeniyet.org

  • Tarih ve Medeniyet

1.

Kelimeler Benim kelimelerbenim.com


2.

Snoweggs snoweggs.com

  • Snoweggs

3.

Tarih ve Medeniyet tarihvemedeniyet.org

  • Tarih ve Medeniyet

HF

Çevrimiçi Bankacılık

Garanti Bankası garanti.com.tr

  • Garanti Bankası

1.

Türkiye Ekonomi Bankası teb.com.tr

  • Türk Ekonomi Bankası

2.

HSBC Bank A.Ş. hsbc.com.tr

  • HSBC Bank A.Ş.

3.

Eğitim & Okul & Öğrenci

Garantili Kariyer garantitalentcamp.com

  • Garanti Bankası

1.

Vitamin Öğretmen vitaminogretmen.com

  • SEBİT Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş

2.

Modafen modafen.com.tr

  • Modafen İlköğretim Okulu

3.

Asosindex asosindex.com

  • Yedirenk Teknoloji Yazılım

HF

Eğlence ( Radyo & TV & Oyun & Bahis & Müzik )

Fizy.com fizy.com

  • Fizy media co.

1.

Bilyoner.com bilyoner.com

  • Bilyoner.com

2.

CNBCE.COM cnbce.com

  • Doğuş Yayın Grubu

3.
HF

E-Ticaret ( Servisler )

Hepsiburada.com hepsiburada.com

  • Hepsiburada.com

1.

Markafoni.com markafoni.com

  • Vipindirim A.Ş.

2.

Limango limango.com.tr

  • Limango

3.

E-Bebek e-bebek.com

  • E-Bebek

HF

Etkinlik & Kültür Sanat

Akbank Sanat akbanksanat.com

  • Akbank Sanat

1.

Borusan Kültür Sanat bksm.magiclick.net

  • Borusan Kültür Sanat

3.

Ekavart TV ekavart.tv

  • Uluslararası Sanat Tanıtım Limited Şirketi

HF

Finansal Servisler (Bankacılık & Finans)

VOB Nedir? vobnedir.com

  • Vadeli İşlem ve Opsiyon

1.
2.

Garanti Mortgage garantimortgage.com

  • Garanti Bankası

3.

Türkiye Ekonomi Bankası teb.com.tr

  • Türk Ekonomi Bankası

HF

Gayrimenkul ( GYO ve Emlak Siteleri )

Varyap Meridian akbanksanat.com

  • Varyap Meridian

1.

Escana. Regnum escana.regnum.com.tr

  • Regnum A.Ş.

2.

Kelebekler Vadisi kelebeklervadisi.com.tr

  • Mimart Yapı

3.

Varyap Meridian akbanksanat.com

  • Varyap Meridian

HF

Gıda

Ruffles ruffles.com.tr

  • Frito Lay Türkiye

2.

Mey İçki Sanayi ve TİC A.Ş. mey.com.tr

  • Mey İçki Sanayi ve TİC A.Ş.

3.

Gurme (Cafe/Rest./Bar/Şarap/Gece Mekanları)

Karakol Restaurant karakolrestaurant.com

  • Kenet Ulus.Turizm Org., Feriye Lokantası

1.

Olmeca olmeca.com.tr

  • Pernord Ricard

3.

Karakol Restaurant karakolrestaurant.com

  • Kenet Ulus.Turizm Org., Feriye Lokantası

HF

Haber

NTVMSNBC ntvmsnbc.com

  • Doğuş Yayın Grubu

1.

Anadolu Ajansı aa.com.tr

  • Anadolu Ajansı

2.

Superonline superonline.com

  • Superonline

3.

Superonline superonline.com

  • Superonline

HF

Kamu Kurumu

Dolmabahçe dolmabahce.gov.tr

  • TBMM Milli Saraylar

1.

Beyoğlu Ajandası beyogluajandasi.com

  • Beyoğlu Belediyesi

2.

İstanbul Arkeoloji istanbularkeoloji.gov.tr

  • Türsab

3.

Anadolu Ajansı aa.com.tr

  • Anadolu Ajansı

HF

Kurumsal Web Sitesi

Turkish Airlines thy.com

  • Türk Hava Yolları

1.

İstanbuldoors Group istanbuldoors.com

  • İstanbuldoors Group

2.

Garanti Emeklilik garantiemeklilik.com.tr

  • Garanti Bankası

3.

Mikrosite

VOB Nedir? vobnedir.com

  • Vadeli İşlem ve Opsiyon

1.

En Parlak Gece enparlakgece.com

  • Arçelik

2.

Kirildim.com kirildim.com

  • GNL Entertaiment

3.

Kirildim.com kirildim.com

  • GNL Entertaiment

HF

Moda & Tekstil & Aksesuar & Kozmetik

Naked.com naked.com.tr

  • Unitim Marka Mağazacılık

1.

Dqmane Tekstil dqmane.com

  • Dqmane Tekstil

2.
3.

Giymix.com giymix.com

  • Giymix.com

HF

Otomotiv

Binek Araç binekarac.vw.com.tr

  • Volkswagen

1.

Madeinvoden madeinvoden.com

  • Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.

3.

Jaguar Turkey jaguarturkey.com

  • Ortaklar Otomotiv

HF

Perakendecilik & Mağazacılık

Samsung Beyaz samsungbeyaz.com

  • Samsung Electronics Türkiye

1.

IKEA ikea.com.tr

  • Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama

2.

Buzdan Heykeller buzdanheykeller.com

  • Arçelik

3.

IKEA ikea.com.tr

  • Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama

HF

Portal

İstanbul.com istanbul.com

  • İstanbul Kominikasyon Yayıncılık Reklam

1.

TTCOCUK.COM ttcocuk.com

  • Türk Telekom

3.

İste Kobi istekobi.com.tr

  • Türkiye İş Bankası

HF

Reklam & PR & İnteraktif Ajans Siteleri

MVNDigital mvmdigital.com

  • MVNDigital

2.

Umay, Creative Packaging creativepackaging.web.tr

  • Umay, Creative Packaging

3.

Ersop Group LTD. ŞTİ. ersopgroup.com

  • Ersop Group LTD. ŞTİ.

HF

Sağlık

Rota Virüsü rotavirusu.com

  • Glaxo Smith Kline

1.

Acıbadem Sağlık Grubu web-dev.istanbul.pompaa.com

  • Acıbadem Sağlık Grubu

2.

Taylan Kümeli taylankumeli.com

  • Taylight

3.

Doktoragit.com doktoragit.com

  • doktoragit.com

HF

Seri İlan & Kariyer & İK Siteler

Kariyer.net kariyer.net

  • Kariyer.net Elektronik Yayıncılık AŞ

1.

Secretcv.com secretcv.com

  • Secrettv.com

2.

KariyerGenç web-dev.istanbul.pompaa.com

  • Kariyergenç İnsan Kaynakları

3.

Kaynagiminsan.com kaynagiminsan.com

  • Kaynagiminsan.com

HF

Sigortacılık

Garanti Emeklilik garantiemeklilik.com.tr

  • Garanti Bankası

1.

Ergo İsviçre ergoisvicre.com.tr

  • Ergo Grubu Holding A.Ş.

2.

Garanti Emeklilik garantiemeklilik.com.tr

  • Garanti Bankası

HF

Sivil Toplum Organizasyonları / Sosyal Sorumluluk

Kardeşini Seç kardesinisec.com

  • Kardeşini Seç

1.

Bende Bende bendebende.org

  • Fortis Bank

2.

Garanti Çevreci Kobi garanticevrecikobi.com

  • Garanti Bankası

3.

TEB Kobi TV tebkobitv.com

  • Türk Ekonomi Bankası

HF

Spor

NTV Spor ntvspor.net

  • Doğuş Yayın Grubu

1.

İddaa.com iddaa.com

  • İddaa.com

2.

MarsAthletic marsathletic.com

  • Mars Sportif Tesisler İşletmeciliği A.Ş.

3.

MarsAthletic marsathletic.com

  • Mars Sportif Tesisler İşletmeciliği A.Ş.

HF

Telekomünikasyon

TTNET ttnet.com.tr

  • Türk Telekom

1.

Turkcell turkcell.com.tr

  • Turkcell

2.

Vodafone 1 Numara vodafone1numara.com

  • Vodafone Türkiye

3.

Superonline superonline.net

  • Superonline

HF

Topluluk / Sosyal İletişim

Blogcu.com blogcu.com

  • Noktacom Medya

1.

Sinemalar.com sinemalar.com

  • Sinemalar.com

3.

Tipeez.com tipeez.com

  • Hürriyet

HF

Turizm & Seyahat

Sonfiyat.com sonfiyat.com

  • Sondakika ve Sonfiyat Elektronik Ticaret

1.

Ecologic-travel.com ecologic-travel.com

  • Ekolojik Seyahat Turizm Ticaret Ltd. Şti.

3.

ISG sabihagokcen.aero

  • İstanbul Sabiha Gökçen

HF

Ünlü Siteleri

Muebbet Muhabbet mmm.muebbetmuhabbet.com

  • Muebbet Muhabbet

2.

Özgün ozgunonline.com

  • GNL Entertaiment

3.

Üretim & Sanayi

Efes Pilsen efespilsen.com.tr

  • Efes Pilsen

1.

Kırlangıç kirlangic.com.tr

  • Ana Gıda

3.

Çitliyo.com citliyo.com

  • Peyman Kuruyemiş

HF

Yaşam

İstanbul.com istanbul.com

  • İstanbul Kominikasyon

1.

Kayrawine Center kayrawinecenter.com

  • Mey İçki Sanayi ve TİC A.Ş.

2.

Bmwrider Academy bmwrideracademy.com

  • Borusan Otomotiv

3.

Mia Posta mia-posta.com

  • Miaposta İnternet ve Yayıncılık Hizmetleri

HF