Sonuçlar

En İyi Web Sitesi

Kale 360 kale360.com

  • Kale Grubu

  • Whitecad
  • iGOAİMALATHANE
1.

En Erişilebilir Web Sitesi

Tivibu tivibu.com.tr

  • TTnet

  • Tribal Worldwide Istanbul
1.

Advergame

Uludağ Lezzet Dünyası apps.facebook.com

  • Uludağ İçecek

  • MagiClick Digital
1.

Smart'ı Tasarla facebook.com

  • Mercedes-Benz Türk

  • Limonsocial
2.

Zaman Yolculuğu zamanyolculugu.com

  • Türk Ekonomi Bankası

  • C-Section
3.

Doğru Cevap Gol Getirir dogrucevapgolgetirir.com

  • Türkiye Finans Katılım Bankası

  • MagiClick Digital
HF

Alışveriş ve Yaşam Merkezleri ( AVM )

City's Nişantaşı citysnisantasi.com

  • City's Nişantaşı

  • Zadaca Dijital Medya
1.

Bulvar 216 bulvar216.com

  • Özak GYO

  • Smartis
2.

Meydan İstanbul meydanistanbulavm.com

  • Meydan İstanbul

  • Zadaca Dijital Medya
3.

Bulvar 216 bulvar216.com

  • Özak GYO

  • Smartis
HF

Bankacılık & Finans

Yapı Kredi yapikredi.com.tr

  • Yapı Kredi

  • MagiClick Digital
1.

Akbank akbank.com

  • Akbank

  • MagiClick Digital
2.

Odeabank odeabank.com.tr


  • MagiClick Digital
3.

Odeabank odeabank.com.tr


  • MagiClick Digital
HF

Bilgi Teknolojileri Donanım / Yazılım

IE Yeniden ieyeniden.com

  • Microsoft

  • Wanda Digital
1.

Medyasoft medyasoft.com.tr

  • Medyasoft

  • Medyasoft
2.

Piranha piranha.com.tr

  • Piranha

  • Firmasoft
3.

Medyasoft medyasoft.com.tr

  • Medyasoft

  • Medyasoft
HF

Blog

Enpedya


1.

KAT.İO kat.io

  • Kat.io

  • Kat.io
2.

Engelsiz Seyyah engelsizseyyah.com

  • Engelsiz Seyyah

3.

Gezgin Çift gezgincift.com

  • Gezgin Çift

HF

Eğitim

TEB Çocuk tebcocuk.com.tr

  • Türkiye Ekonomi Bankası

  • C-Section
1.

Turkcell Akademi turkcellakademi.com

  • Turkcell

2.

Koç Üniversitesi ku.edu.tr


  • Brew Interactive
3.

Kadiköy Anneleri kadikoyanneleri.com


HF

Eğlence ( Radyo / Oyun / Bahis / Müzik )

Bilediğin Yerde dilediginyerde.com

  • Digiturk

1.

Tivibu tivibu.com.tr

  • TTnet

  • Tribal Worldwide Istanbul
2.

Karnaval.com karnaval.com

  • Karnaval Media Group

3.

Diyanet TV diyanet.tv

  • TRT Diyanet

  • Hipermedya
HF

En iyi Mobil Web Sitesi

Turkcell turkcell.com.tr

  • Turkcell

1.

Domino's Pizza dominos.com.tr

  • Domino's Pizza

  • MagiClick Digital
2.

Yapı Kredi yapikredi.com.tr

  • Yapı Kredi

  • MagiClick Digital
3.

Türkiye İş Bankası isbank.com.tr

  • Türkiye İş Bankası

HF

E-Ticaret

ETStur etstur.com

  • ETStur

1.

Alo Parça aloparca.com

  • Alo Parça

  • Fabrika Medya
2.

Domino's Pizza dominos.com.tr

  • Domino's Pizza

  • MagiClick Digital
3.

Alo Parça aloparca.com

  • Alo Parça

  • Fabrika Medya
HF

Etkinlik & Kültür Sanat

Culture PL Türkiye culture.pl

  • Instytut Adama Mickiewicza

1.

Art Label Project

  • Art Label Project

  • SOTKA
2.

Akbank akbanksanat.com

  • Akbank

  • Project House
3.

Kuklita kuklita.com

  • Kuklita

  • Disual
HF

Gayrimenkul & Emlak Siteleri

NEF Flats Şişli 25 nefsisli25.com

  • NEF

  • Scope Digital
1.

Sahibinden.com sahibinden.com

  • Sahibinden.com

2.

VARYAP Elements Bodrum elementsbodrum.com

  • Varyap

  • Smartis
3.

Sahibinden.com sahibinden.com

  • Sahibinden.com

HF

Haber Siteleri

Sağlam Altin saglamaltin.com.tr

  • Kuveyt Türk Katılım Bankası

  • Hostamedia
1.

CNN Türk cnnturk.com

  • CNN Türk

2.

Kanal Ben kanalben.com

  • Ben Tanıtım Hizmetleri

3.

Para Haberi parahaberi.com

  • Sanko Menkul Kıymetleri

  • Uzay
HF

İnternet Bankacılığı

İş Bankası İnternet Şubesi isbank.com.tr

  • Türkiye İş Bankası

1.

Yapı Kredi İnternet Şubesi yapikredi.com.tr

  • Yapı Kredi Bankası

  • MagiClick Digital
2.

Senin Bankan seninbankan.com.tr

  • Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.

  • Userspots
3.

Senin Bankan seninbankan.com.tr

  • Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.

  • Userspots
HF

Kamu Kurumu

TDA tda.gov.tr

  • SSI

  • Wag the Dog
1.

Finansal Kurumlar Birliği fkb.org.tr

  • Finansal Kurumlar Birliği

  • Gri Creative
2.

T.C. Enerji Bakanlığı enerji.gov.tr

  • T.C. Enerji Bakanlığı

  • Net Solutions
3.

TDA tda.gov.tr

  • SSI

  • Wag the Dog
HF

Kariyer ve İK Siteler

İnsanKaynakları insankaynaklari.sahibinden.com

  • Sahibinden.com

  • Inplus
1.

Yenibiris.com yenibiris.com

  • Yenibiris.com

2.

Teb Kariyer tebkariyer.com

  • Türkiye Ekonomi Bankası

  • C-Section
3.

Uzmankirala.com uzmankirala.com

  • Uzmankirala.com

  • Megahand
HF

Kurumsal Web Sitesi

Turkcell turkcell.com.tr

  • Turkcell

1.

Turkish Airlines isbank.com.tr

  • Türk Hava Yolları

  • Medyasoft
2.

Türkiye İş Bankası isbank.com.tr

  • Türkiye İş Bankası

3.

Türkiye İş Bankası isbank.com.tr

  • Türkiye İş Bankası

HF

Mikrosite

Açken Bakma ackenbakma.com

  • Tat Gıda

  • Tribal Worldwide Istanbul
1.

İE Yeniden ieyeniden.com

  • Microsoft
  • Internet Explorer

  • Wanda Digital
2.

Fiat Magazin fiatmagazin.com

  • Fiat

  • iGOAİMALATHANE
3.

Fiat Magazin fiatmagazin.com

  • Fiat

  • iGOAİMALATHANE
HF

Okul

Dumlupınar Üniversitesi dpu.edu.tr

  • T.C. Dumlupınar Üniversitesi

1.

Koç Üniversitesi ku.edu.tr

  • Koç Üniversitesi

  • Brew Interactive
2.

Terakki Vakfı Okulları terakki.org.tr

  • Terakki Vakfı Okulları

  • Gri Creative
3.

Dumlupınar Üniversitesi dpu.edu.tr

  • T.C. Dumlupınar Üniversitesi

HF

Otel

Regnum Hotels regnumhotels.com

  • Regnum Carya Golf & Spa Resort

  • MadeByCat
1.

Gamirasu Cave Otel gamirasu.com

  • GAmirasu Cave Otel

  • Arma Bilişim
2.

Hotelunique Turkey hoteluniqueturkey.com

  • Beyaz Ev

  • Hostamedia
3.

Almira almira.com.tr

  • Toytaş Turizm Otelcilik

  • Blue Print Interactive
HF

Otomotiv

Ailem İçin En İyisi ailemicineniyisi.com

  • Toyota

  • SOTKA
1.

Sahibinden.com sahibinden.com

  • Sahibinden.com

2.

Isuzu.com.tr isuzu.com.tr

  • Anadolu Isuzu

  • Positive a Digital Approach
3.

Fiat Magazin fiatmagazin.com

  • Fiat

  • iGOAİMALATHANE
HF

Perakendecilik & Mağazacılık

Kale 360 kale360.com

  • Kale Grubu

  • iGOAİMALATHANE
1.

Kale Holding kale.com.tr

  • Kale Holding

  • MadeByCat
2.

English Home englishhome.com

  • English Home

  • Minus99
3.

ADL adl.com.tr

  • Adil Işık

  • Inveon Bilgi Teknolojileri
HF

Portal

Uzman TV uzmantv.com

  • Uzman TV

  • Magnet Dijital
1.

Düğün.com dugun.com

  • Düğün.com

2.

Sağlam Altın saglamaltin.com.tr

  • Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.

  • Hostamedia
3.

Portre.gittigidiyor.com portre.gittigidiyor.com

  • Gitti Gidiyor - Ebay

  • Buzz Interaction
HF

Reklam & PR & İnteraktif Ajans Siteleri

Reklam Pazar reklampazar.com

  • Türkiye Dijital Reklam Pazarı

  • Pikselsoft Yazılım Bilişim
1.

Medyasoft medyasoft.com.tr

  • Medyasoft

  • Medyasoft
2.

FOK Dijital fok.com.tr

  • Fok Dijital

  • Fok Dijital
3.

FOK Dijital fok.com.tr

  • Fok Dijital

  • Fok Dijital
HF

Restoran & Cafe & Gece Mekanı

Surplus Restaurant surplus.com.tr

  • Surplus Restaurant

  • Zadaca Dijital Medya
1.

Burger King burgerking.com.tr

  • Burger King
  • Woohoo Digital

  • Reklam Üssü
2.

Sess Nişantaşı sessnisantasi.com

  • Nişantaşı Ses

  • Scope Digital
3.

Butcha Butcher House butchasteakhouse.com

  • Butcha Butcher Shop & Steak House

  • Alakazam
HF

Seri İlan

Sahibinden.com sahibinden.com

  • Sahibinden.com

1.

Hürriyet Emlak hurriyetemlak.com

  • Hürriyet

2.

Ekolay.net ekolay.net

  • Hürriyet

3.

Sahibinden.com sahibinden.com

  • Sahibinden.com

HF

Sigortacılık

Sigorta Yeri sigortayeri.com

  • Sigorta Yeri

  • Agency Look
1.

Avivasa Emeklilik ve Hayat avivasa.com.tr

  • AvivaSA Emeklilik ve Hayat

  • MadeByCat
2.

Sigortam.net sigortam.net

  • Sigortam.net

3.

Turkuaz Sigorta turkuazsigorta.com

  • Turkuaz Sigorta

HF

Sivil Toplum Organizasyonları / Sosyal Sorumluluk

Engelsiz Setur engelsiz.setur.com.tr

  • Setur

  • Xuxu Digital
1.

TEB Çocuk tebcocuk.com

  • Türk Ekonomi Bankası

  • C-Section
2.

Karbon Ölçer ww17.karbonolcer.com

  • Atos

  • Recode
3.

Görmezden Gelmeyelim gormezdengelmeyelim.com

  • Abdi ibrahim Otsuka

  • Tazefikir
HF

Sosyal Medya Kampanyası

Hayatımın Macerası hayatiminmacerasi.com

  • Acer Türkiye

  • Workattack
1.

Zaman Yolculuğu zamanyolculugu.com

  • Türkiye Ekonomi Bankası

  • C-Section
2.

Keşke Tatil Olsa etstur.com

  • Etstur.com

3.

Hayatımın Macerası hayatiminmacerasi.com

  • Acer Türkiye

  • Workattack
HF

Spor

Gloria Sports Arena gloriasportsarena.com.tr

  • Gloria Sports Arena

  • MadeByCat
1.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü bjk.com.tr

  • Beşiktaş Jimnastik Kulübü

  • MajorWorx
2.

Anadolu Efes Spor Kulübü anadoluefessk.org

  • Anadolu Efes Spor Kulübü

  • Creasoup
3.

Tofaş Spor Kulubü tofasspor.com

  • Tofaş Spor Kulubü

  • Kuark Dijital
HF

Telekomünikasyon

Turkcell turkcell.com.tr

  • Turkcell

1.

TTNET ttnet.com.tr

  • Türk Telekom

  • MagiClick Digital
2.

Superonline superonline.net

  • Turkcell

3.

Türksat Kablo turksatkablo.com.tr

  • Türksat

  • Karınca İnteraktif Medya
HF

Topluluk / Sosyal İletişim

Komşu Yemeği komsuyemegi.com

  • Komşu Yemeği

  • Enüstkat Interactive
1.

Forum Turkcell turkcell.com.tr

  • Turkcell

2.

Uykusuz Anneler uykusuzanneler.com

  • Uykusuz Anneler

  • Tan Mavitan Atölyesi
3.

Görmezden Gelmeyelim gormezdengelmeyelim.com

  • Abdi ibrahim Otsuka

  • Tazefikir
HF

Turizm & Seyahat

ETStur etstur.com

  • ETStur

1.

Lets Go etstur.com

  • ETStur

2.

Turkish Airlines turkishairlines.com

  • Türk Hava Yolları

  • Medyasoft
3.

Gezgin Çift gezgincift.com

  • Gezgin Çift

HF

Ünlü Siteleri

Bennu Yıldırımlar bennuyildirimlar.com

  • Bennu Yıldırımlar

  • I'm Ken
1.

Hakan Akkaya hakanakkaya.com.tr

  • Hakan Akkaya

  • Zadaca Dijital Medya
2.

Bedri Rahmi bedrirahmi.com

  • Bedri Rahmi

  • Galen Interactive
3.

Ebru Gündeş ebrugundes.com.tr

  • Ebru Gündeş

  • iGOAİMALATHANE
HF

Üretim & Sanayi

NURUS nurus.com

  • NURUS

  • ICON
1.

Filli Boya filliboya.com

  • Betek - Filli Boya

  • Dreams&Bytes
2.

Birim Mobilya birim.com

  • Birim Mobilya

  • MadeByCat
3.

Uğur Soğutma Makinaları ugur.com.tr

  • Uğur Soğutma Makinaları

  • Keşfeden Bilişim
HF

Yaşam

KAT.İO kat.io

  • Kat.io

  • Kat.io
1.

Uzman TV uzmantv.com

  • Uzman TV

  • Magnet Dijital
2.

Düğün.com dugun.com

  • Düğün.com

3.

Düğün.com dugun.com

  • Düğün.com

HF

Yiyecek & İçecek

Açken Bakma ackenbakma.com

  • Tat Gıda

  • Tribal Worldwide Istanbul
1.

Burger King burgerking.com.tr

  • Burger King

  • Reklam Üssü
  • Woohoo Digital
2.

HasanBey Çiftliği hasanbey.com

  • Hasanbey Çiftliği

  • Kreatif
3.

Kahve Dünyası kahvedunyasi.com

  • Kahve Dünyası

  • MagiClick Digital
HF